Zadzwoń do nas: 58 588 43 83, 600 213 353

Email: nordeko@wp.pl

Wyświetlanie 1–9 z 15 wyników

ZAGĘSZCZARKA JEDNOKIERUNKOWA PŁYTOWA AMMANN APF 1233

APF 12/33 to nowa zagęszczarka wyprodukowana z przeznaczeniem do prac na niewielkich budowach.

ZAGĘSZCZARKA JEDNOKIERUNKOWA PŁYTOWA AMMANN APF 1540

Model APF 15/40 jest niezwykle wszechstronny. Zagęszczarka jest tak skonstruowana aby użytkownik mógł korzystać z wielu kluczowych opcji dodatkowych – mata Vulcolan, którą mocuje się bez pomocy narzędzi, czy system zraszania umożliwiają szybką gotowość do każdej pracy. Zaawansowany technologicznie samowzbudny wibrator,...

ZAGĘSZCZARKA JEDNOKIERUNKOWA PŁYTOWA AMMANN APF 2050

APF 2050  na silniku HOANDA - wydajny kompaktor, który jest wygodny i bezpieczny dla operatorów

ZAGĘSZCZARKA JEDNOKIERUNKOWA PŁYTOWA BELLE PCX 20/50

Zagęszczarka Belle PCX 20/50, to wyjątkowo bezpieczna i wydajna zagęszczarka o stylowym wyglądzie. Seria ta zaprojektowana jest z myślą o bezpieczeństwie pracy. Posiada konstrukcję ograniczającą oddziaływanie wibracji na ręce i ramiona operatora.

ZAGĘSZCZARKA JEDNOKIERUNKOWA PŁYTOWA BELLE PCX 500

Zagęszczarka Belle PCX 500, to wyjątkowo bezpieczna i wydajna zagęszczarka o stylowym wyglądzie. Seria ta zaprojektowana jest z myślą o bezpieczeństwie pracy. Posiada konstrukcję ograniczającą oddziaływanie wibracji na ręce i ramiona operatora.

ZAGĘSZCZARKA JEDNOKIERUNKOWA PŁYTOWA BOMAG BP 20/50

Zagęszczarki jednokierunkowe płytowe BOMAG to jakość i wydajność we wszystkich małych pracach na budowie. To odpowiednie maszyny dla wyspecjalizowanych użytkowników, którzy za każdym razem muszą sprostać najwyższym wymaganiom w zakresie zagęszczania.
Loading...