Zadzwoń do nas: 58 588 43 83, 600 213 353

Email: nordeko@wp.pl

Przedsiębiorstwo NORDEKO powstało w 1999 roku i od tego czasu nieustannie rozwija swoją działalność, zyskując uznanie i zaufanie w branży budowlanej. Nasza firma jest znana z doskonałego serwisu i napraw, co czyni nas niezawodnym partnerem w każdym projekcie budowlanym. Dla nas nie ma maszyny ani urządzenia budowlanego, którego nie da się naprawić – niezależnie od skomplikowania usterki, nasz doświadczony zespół techników znajdzie rozwiązanie.


NORDEKO oferuje szeroki zakres usług, w tym sprzedaż oraz wynajem maszyn budowlanych. Nasza bogata oferta obejmuje najnowocześniejsze i najbardziej niezawodne maszyny, które sprostają wymaganiom każdego klienta. W ciągu 20-letniej historii naszej firmy, wypracowaliśmy sobie silną pozycję jako solidny i wiarygodny dostawca sprzętu budowlanego oraz części zamiennych.


Od początku istnienia NORDEKO kładziemy ogromny nacisk na jakość naszych produktów i usług. Dzięki zdobytemu doświadczeniu i zaufaniu, jesteśmy autoryzowanym dystrybutorem renomowanych producentów maszyn i urządzeń oraz części zamiennych. Współpracujemy z takimi światowej klasy markami jak: KUBOTA, VENIERI, AMMANN, BOMAG, ALTRAD Poland, PRAMAC, HUSQVARNA, ATLAS COPCO, HATZ, HONDA, HIKOKI (HITACHI), YANMAR, WACKER NEUSON, WEBER, MAKITA, TYROLIT, JAZON, LAMIGO, GeoFennel, i wieloma innymi.


Nasza firma nie tylko dostarcza sprzęt najwyższej jakości, ale także zapewnia kompleksową obsługę i fachowe doradztwo na każdym etapie realizacji projektów budowlanych. Nasz zespół ekspertów jest zawsze gotowy, aby odpowiedzieć na wszelkie pytania, udzielić porad i przedstawić szczegółową ofertę dostosowaną do indywidualnych potrzeb klientów.


Serdecznie zapraszamy do kontaktu z NORDEKO, aby przekonać się o najwyższej jakości naszych usług i produktów. Zaufaj naszemu doświadczeniu i renomie – jesteśmy Twoim niezawodnym partnerem w sprzedaży i wynajmie maszyn oraz narzędzi budowlanych.

Loading...